خدمات حفاظت الکترونیک

در کشورهای پيشرفته امروز، از دوربين های ديجيتالی در موارد مختلف استفاده های بهينه به عمل می آيد، که از جمله آنان می توان به منازل مسکونی، برجها، مراکز خريد، فروشگاههای بزرگ، فرهنگسراها، بانک ها ، سفارتخانه ها، جواهر فروشی ها، نهادهای دولتی، رستورانها، مراکز تفريحی و ورزشی، بيمارستانها، مهد کودکها، دانشگاهها، تئاتر ، مدارس، سانسهای سينما و دهها مکان ديگر، که متاسفانه بدليل نا آشنائی با اين محصولات در کشورها هنوز بخوبی شناخته شده نيستند.

 دوربينهای ما از فن آوری روز دنيا و محصول کشور کره و ژاپن است که این دو کشور در صادرات اين نوع محصولات به سرتاسردنيا بسيار موفق بوده اند.

 انواع مختلف آنها (بی سيم و با سيم) در ابعاد و اندازه های متنوع و کاربری تخصصی آن به کاربران اين اجازه را می دهد تا بهتر بتوانند در موارد دلخواه ازآنها استفاده کنند .

 بانصب دستگاههای STANDALONE ، DVR می توانيد ازموقعيت تمام دوربينهای نصب شده در مکانهای مختلف همه بخشهای مورد نظر را بر روی يک صفحه مانيتور همزمان مشاهده کنيد.

 شرکتهائی که کارخانه آنها با فاصله زيادی از دفتر مرکزی قرار دارند می توانند با يک تماس تلفنی (بدون استفاده از اينترنت) هر لحظه که بخواهند تمام مراحل توليد و يا قسمتهائی که دوربين در آنجا نصب شده را دقيقا کنترل و به کارمندان دستورات لازم را بدهند.

 کارایی بعضی از دوربين ها بخاطرگردش 360 درجه اين استفاده ( از اينترنت ) هر لحظه که بخواهند تمام مراحل توليد و يا قسمت هایی که دوربين در آنجا نصب شده را دقيقا کنترل امکان را به شما می دهد که با تعداد دوربين کمتری مکانهای ضروری را کنترل کنيد که اين از هزينه های شما می کاهد و می توانيد مکان دلخواه را از طريق يک دکمه زوم و کنترل نمائيد.

 بعضی از انواع دوربينها با گرمای60 درجه بالای صفر و در سرمای 40 درجه زيرصفر با بکارگيری از سيستم های خنک کننده و گرم کننده داخل آنها اين امکان را به شما می دهد که در هروضعيت جوی از محيط دلخواهتان مراقبت کنيد .

 - شما می توانيد زنگهای خطر، زنگهای خبر دهنده، دود و آتش سوزی و تمام دوربينها را به دستگاه DVR متصل نمائيد تا در زمان حادثه دوربينها خودکار محلهای آسيب ديده را برای شما زوم نمايد .

 - ضبط تصوير بر روی دستگاههای ويدئویی تا 960 ساعت و قابليت اتصال به مانيتور و دستگاه پرينتر مزيت های اين دستگاه ها می باشد.

 تجهیزات خدمات حفاظت الکترونیک مؤسسه همای امین قهرمان

    طراحی مانیتورینگ
    نصب و اجرای دوربین‌های مدار بسته
    حفاظت الکترومغناطیسی
    طراحی شبکه ارت
    اجرای ارت برجهای ساختمان ها و کارگاه‌های صنعتی
    نصب صاعقه‌گیر
    طراحی و اجرای شبکه‌های LAN
    اجرا و طراحی خطوط سانترال
    طراحی و اجرای فیبر نوری
    طراحی و اجرای کابل مسی